بردلند

       


ت
ماس   22980290  021

درباره ما

در هیاهوی زندگی مدرن امروزی، وقت افراد بیشتر صرف کار، ترافیک و مشغله های روزمره می­شود و روز به روز نقش میان وعده های آماده در سبد خوراکی های خانواده پر رنگ تر می شود. به همین دلیل میان وعده های آماده از جایگاه خاصی در تغذیه مردم برخوردار گردیده است، بنابراین علاوه بر کیفیت و طعم مطبوع، اهمیت سلامت مواد اولیه و میزان مواد مغذی مورد نیاز بدن در میان وعده های مصرفی نیز بالاتر می رود.

 

«بردلند» چرا آغاز کرده است؟

از آنجائی که بردلند معتقد است، هموطنان ما شایسته مصرف محصولاتی سالم، خوشمزه و مغذی در حد استانداردهای بین­المللی می باشند، اقدام به احداث کارخانه­ تولید انواع نان و شیرینی های صنعتی نمود، این کارخانه از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا با درنظر گرفتن جزئی ترین فاکتورهای موثر بر کیفیت و سلامت محصولات بهره مند است.

طراحی کارخانه و ساخت ماشین آلات و تأسیسات مورد استفاده، توسط بهترین کمپانی های جهان در کشور آلمان انجام شده است که تماماً تحت نظر متخصصان آن کشور اجرا، نصب و راه اندازی گردیده است .

 

محصولات «بردلند» چگونه اند؟

ماشین آلات پیشرفته و استفاده از مواد اولیه ممتاز و مرغوب بخشی از کیفیت و سلامت محصولات را تضمین می کند  ولی برای تهیه محصولاتی که هم تراز محصولات ممتاز بین المللی باشند و  همچنین ذائقه هموطنان ایرانی را نیز در برگیرد، بردلند از نانوایان حرفه­ای آلمانی کمک گرفته است تا به فرمولاسیون بهینه برای اینگونه محصولات دست یابد، که علاوه بر کیفیت و سلامت انواع محصولات طعم های دلنشین نیز داشته باشند.

تماس با ما

شما اینجا هستید: Home درباره ما