بردلند

       


ت
ماس   22980290  021

کیفیت

کنترل کمی، کیفی و بهداشتی

در کارخانه مواد اولیه همچون آرد، افزودنی­ها، کرم­ها،‌ مغزهای درون و تزئینات روی شیرینی ها با نسبت های بسیار دقیق کیفی و کمی دائماً توسط دستگاه­های تمام اتوماتیک، تنظیم و در آزمایشگاه­های پیشرفته کنترل می شود.

همچنین کلیه مواد اولیه، از بهترین شرکت های تولید کننده با استانداردهای بالا تهیه گردیده، در آزمایشگاههای مربوط کنترل و پس از تایید نهایی مورد استفاده قرار می گیرد.

تمامی مراحل تولید و عملکرد ماشین آلات توسط سیستم های کامپیوتری پیشرفته کنترل می گردد که از طریق اینترنت به کمپانیهای سازنده ماشین آلات نیز مرتبط گردیده و در صورت نیاز ، ماشین آلات از راه دور (کشور آلمان ) تنظیم می گردد .

شرایط ثابت و کنترل شده تولید

طراحان آلمانی، این کارخانه را به نحوی  طراحی نموده اند که هیچ پنجره و روزنه ای به محیط بیرون نداشته باشد. تمامی ورودی­های کارخانه برای عدم ارتباط بین هوای محیط درون و بیرون به وسیله پرده هوا محافظت میشود. این تکنولوژی باعث شده است که از طرفی فضای داخل کارخانه در برابر آلودگی ها مصون بماند و محصولات عاری از هرگونه آلودگی و در شرایط کاملا بهداشتی تولید شوند، همچنین با توجه به     دوجداره بودن پوشش کل ساختمان تولید و سیستم کامل تهویه (سرمایش و گرمایش پیشرفته)، دما و رطوبتی ثابت فراهم گردد تا در شرایط یکسان، تولید محصولات با کیفیت بالا تداوم داشته باشد.

 

تماس با ما

شما اینجا هستید: Home تکنولوژی کیفیت