بردلند

       


ت
ماس   22980290  021

برتری محصولات

مزیت های محصولات «بردلند» کدامند؟


  • هضم آسان و بدون عارضه مصرف کنندگان: استفاده از مواد اولیه طبیعی و با کیفیت، افزودنی های مجاز خوراکی و همین طور دو مرحله تخمیر طبیعی خمیر محصولات، باعث می شود براحتی هضم شده و دستگاه گوارش ، دچار عوارضی همچون نفخ معده نگردد .
  • بافت اسفنجی و لطیف محصولات: تکنولوژی لایه لایه کردن خمیر  به ضخامت های بسیار نازک و افزودن مارگارین بین لایه های خمیر، موجب می شود محصول نهایی بافتی اسفنجی و بسیار نرم و لطیف داشته باشد.
  • حفظ مواد مغذی: مواد مغذی محصولات، کاملا حفظ می شوند زیرا پخت آنها با حداقل حرارت باروش غیر مستقیم و یکنواخت انجام می شود.
  • کنترل کیفیت و سلامت مواد اولیه و محصولات: وجود آزمایشگاه­ پیشرفته و مجهز برای کنترل کیفیت محصولات و مواد اولیه موجب می شود محصولات از  کیفیت یکسان و ثبات طعم برخوردار باشند. از سوی دیگر سلامت و بهداشت مواد اولیه و محصولات، پیوسته در آزمایشگاه های پیشرفته تست و کنترل می گردد.
  • ماندگاری طبیعی: به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و پرهیز از مصرف افزودنی ها و طعم دهنده های متداول و مضر، صرف زمان کافی برای دو مرحله تخمیر طبیعی، به کارگیری تکنولوژی پیشرفته در روند تولید، پخت و بسته بندی محصولات، بدون نیاز به مواد نگهدارنده شیمیایی، تولیدات به صورت طبیعی ماندگاری بیشتری نسبت به محصولات مشابه دارند و تازگی و کیفیت خود را برای مدت زمان بیشتری حفظ می کنند.
  • امکان تولید محصولات بسیار متنوع: یکی از مزیت هایی که ماشین آلات پیشرفته بردلند ایجاد می کند، امکان تولیدات متنوع نان و شیرینی است که هر یک از آنهامی توانند در چندین طعم، مغز، دانه و تزئینات متنوع تولید شوند. همچنین این قابلیت وجود دارد که محصولات ویژه ای چون محصولات رژیمی، دیابتی، غنی شده، نیم پخت و ... بسته به نیاز مصرف کنندگان محترم تولید شوند.

تماس با ما

شما اینجا هستید: Home محصولات برتری محصولات